یکشنبه, 29 مهر 1397

 

 

پیام آب خراسان شمالی منتشر شد

گاهنامه چندرسانه ای پیام آب خراسان شمالی، ویژه سی و سومین بهار انقلاب اسلامی به صورت الکترونیکی منتشر شد.  

این نشریه شامل شش صفحه نوشتاری و دو نماهنگ تصویری است که یکی از آنها مدیریت منابع آب خراسان شمالی را در قاب عکس به تصویر می کشد و دیگری وضعیت اجرایی طرحها و پروژه های شرکت را در پاییز 1389 در قالب تصویر و نوشتار ارایه می دهد.
ویرایش نوشتاری این نشریه چند رسانه ای شامل سه محور ملی، استانی و جهانی است که در بخش ملی آن گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اصلاح الگوی مصرف، آخرین مصوبات شورای عالی آب کشور، تاکید وزیر نیرو برنگاه جامع و حوضه ای به مدیریت آب، چالشهای بخش آب کشور از زبان مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران درج شده است.
در بخش استانی ویرایش نوشتاری این نشریه، کارنامه و شکوفایی مدیریت منابع آب استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید استاندار بر مطالعات جامع آب استان، تاکید نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری بر اعتدال در مصرف آب، پیام مدیرعامل شرکت، اهداف و راهبردهای شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی، بهره برداری از طرح آبرسانی شیروان با حضور وزیرنیرو، بهره برداری از چند طرح در دهه فجر و چند نوشته ی تحلیلی، خبری و اطلاع رسانی به رشته تحریر درآمده است.
بخش مختصری از این نشریه نیز به مباحث جهانی آب و اهمیت و ارزش و جایگاه آن در عرصه‌های سیاست، اقتصاد و مدیریت بین منطقه‌ای و قاره‌ای پرداخته است.
ویرایش مکتوب این نشریه در قالب "پی دی اف" در پایگاه شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی قرار گرفته و در دسترس است.
 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی