پنجشنبه, 22 آذر 1397

 

 

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت گرفت

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی "سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی" (OHSAS 18001-2007) از شرکت بین‌المللی MOODY شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی ، ممیز شرکت MIC پس از بررسی اسناد و مدارک معاونت‌ها و مدیریت‌های مختلف این شرکت و تطبیق داده‌های آن با استانداردهای جهانی این سامانه، معرفی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی برای دریافت گواهینامه "سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی" را تایید کرد و این گواهینامه برای شرکت صادر شد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی هدف از استقرار این سیستم را حفظ سلامت منابع انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت بیان کرد.
مهندس "علیرضا عامری" گفت : دریافت این گواهینامه برای شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی هدف نیست ؛ بلکه وسیله‌ و ابزار بسیار مهم و کارآمدی برای رسیدن به اهداف سازمانی و جلب رضایت مردم است.
وی همچنین بهبود پیوسته دانش و خرد و مهارت همکاران ، سپردن کار مردم به مردم و مدیریت شرکت با مدیریت مشارکتی وبه کمک همه همکاران با رعایت ساختار سازمانی و نظام اداری را از دیگر اهداف این استقرار سیستمهای استاندار مدیریتی در این شرکت عنوان کرد.
معاون برنامه ریزی وبهبود مدیریت شرکت سهامی آب منطقه ای خراسان شمالی نیز استقرار سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت شغلی را لازمه رسیدن شرکت به اهداف و بالا بردن سطح کیفیت کارایی کارکنان شرکت ذکر کرد.
مهندس فیروز شکیبا گفت:این شرکت پیشتر گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001-2000 را از این شرکت دریافت کرده است.
منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی