یکشنبه, 29 مهر 1397

 

 

کارشناس آب منطقه ای خراسان شمالی رتبه ششم پژوهشگران برتر صنعت آب کشور را کسب کرد

پژوهشگر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی رتبه ششم جشنواره پژوهشگران و فناوران برتر صنعت آب کشور را از آن خود کرد.  

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی مهندس "اعظم محمدی" پژوهشگر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در ارزیابی پژوهشگران برتر صنعت آب کشور از بین 36 شرکت کننده در این جشنواره موفق به کسب رتبه ششم شد.
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و همچنین معاون تحقیقات، منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران نیز به طور مشترک با اهدای لوح تقدیر از این پژوهشگر تقدیر کردند.
در این لوح خطاب به این پژوهشگر نوشته شده است: "امروز دستاوردهای علمی و پژوهشی یکی از اساسی‌ترین شاخص های پیشرفت جوامع بشری است. در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی که حرکتی جهشی و مجاهدانه را در این میدان می طلبد تلاش شما را ارج نهاده و کسب رتبه ششم از بین مجموع 36 شرکت کننده در ارزیابی پژوهشگران برتر در صنعت آب بر اساس آیین نامه "جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر" را به شما تبریک می گوییم.
مهندس "اعظم محمدی" اکنون علاوه بر مسوولیت "کارشناس منابع آب" در دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت منطقه‌ای خراسان شمالی مسوولیت پروژه‌های مطالعاتی "سازند سخت و کارست محدوده مطالعاتی سملقان و انجام سونداژ ژئوالکتریکی، مطالعات تهیه مدل ریاضی آب زیرزمینی دشت بجنورد، مطالعات تمدید ممنوعیت محدوده‌های مطالعاتی صفی آباد، بجنورد و اسفراین، تمدید ممنوعیت محدوده‌های مطالعاتی قوچان- شیروان و شوقان و همچنین تعیین پتانسیل و استفاده بهینه از منابع آب سطحی، زیرسطحی و سازند سخت در حوضه آبریز رودخانه سومبار ایران" را برعهده دارد.
او همچنین در انجام طرحهای پژوهشی "بررسی هجوم آب شور از کویر مرکزی به آبخوان اسفراین و ارزیابی حجم آبهای زیرزمینی زهکش شده از خراسان شمالی" همکاری داشته است.
 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی