پنجشنبه, 22 آذر 1397

 

 

مهندس فتاح بر لزوم تلاش بیشتر کارکنان وزارت نیرو تاکید کرد

مهندس "پرویز فتاح" وزیر پیشین نیرو بر لزوم تلاش و همت بیشتر کارکنان مجموعه وزارت نیرو و همکاری بیش از پیش مدیران ارشد این وزارتخانه با وزیر نیرو تاکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، او در نشستی دوستانه با مدیران شرکتهای تابع وزارت نیرو در خراسان شمالی گفت:‌ در هر نقشی که باشیم، چه مدیر، چه وزیر و چه کارمند، مهم نظر مردم، کار خیر و دعای خیر مردم است.
او افزود: وزیران و مدیران همه می‌آیند و می‌روند و آنچه می ماند عمل و اثرات آن است و پیامدهای هر ذره‌ای از اعمال ما در پی ما و با ما می‌آید.
وی گفت: پیامبر اسلام بر ترویج مکارم اخلاق ، مودت و دوستی در جامعه تاکید کرده است و مبنای روابط اگر کرامت انسانی و اخلاقی باشد دنیا بهشت است.
او افزود: حد دنیا و همه خلق خدا، همان حد اعلاست و زمین هم درست است اما دنیای پستی که گاه از آن سخن گفته می‌شود نتیجه غفلت انسانها از اخلاق نیک است.
وزیر سابق نیرو با اشاره به وضعیت کنونی عراق و هشت سال دفاع مقدس در برابر جنگ تحمیلی، گفت: امروز روز انتقام نیست.
مهندس فتاح افزود: روزی در بصره آزادگان ما آماج سنگهای مردم بودند اما امروز همین شهر از برق تولیدی ایران استفاده می‌کند.
وی تصریح کرد: کرامت اخلاقی و کار نیک مردم ایران موجب شده است که دشمنان ما در عراق به دست آمریکا که دشمن دیرینه ماست از صحنه تاریخ حذف شوند و دوستان ما نظام این کشور را در دست گیرند.
مهندس "ستار محمودی" مشاور کنونی وزیر نیرو نیز در این نشست گفت: وزارت نیرو همواره در بین وزارتخانه‌ها یک گل سرسبد بوده است.
او انگیزه یافتن منابع انسانی در این وزارتخانه را یکی از مهمترین اثرات زمان وزارت مهندس فتاح ذکر کرد و گفت: این وزارتخانه در دوران ایشان در جنبه‌های مختلف گامهای بسیار فراتر از گذشته برداشت.
منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی