شنبه, 5 خرداد 1397

 

 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای

نشست گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور چند تن از فرماندهان سپاه مقاومت خراسان شمالی و همچنین کارکنان و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در این شرکت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی مهندس "سید ابراهیم علوی" مدیرعامل این شرکت در این نشست گفت: پایداری و ایثارگری مردم در حماسه هشت سال دفاع مقدس رمز پیروزی در مقابل متجاوزان بود.

او شهادت را والاترین شکل ارتباط انسان با خدا ذکر کرد و گفت: وقتی انسان برای خدا گام برمی دارد یعنی از هرچه که به آن تعلق خاطر دارد گذشته است و این والاترین شکل تجارت است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به تهدیدات کنونی جامعه از جمله گروه تکفیری داعش، اظهار داشت: کم آبی و مصرف بی رویه منابع آب کشور خطری بالاتر از خطر گروه تکفیری داعش است.

مهندس علوی تصریح کرد: روند کنونی برداشت بی رویه از منابع تجدید پذیر آب در کشور و استان خراسان شمالی اگر ادامه یابد چیزی جز نابودی آب و خاک را به دنبال نخواهد داشت.

در این نشست یکی فرماندهان سپاه مقاومت خراسان شمالی و مسئول امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی نیز به ایراد سخن پرداختند و در پایان با اهدای هدایایی از کارکنان ایثارگر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی تقدیر شد.

در برنامه ای دیگر همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،  مدیریت منابع آب مانه و سملقان و مسئول امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای به همراه همکاران با جمعی از خانواده های شاهد این شهرستان دیدار کردند.

مهندس اسحاق خسروپناه مدیر امور مانه و سملقان با اشاره به اینکه منزلت شهدا نزد خداوند در بالاترین مرتبه است گفت: شهدا همیشه عامل بقا و حیات جامعه و نظام اسلامی هستند.

در این دیدارها با اهدا تندیس مزین به تصویر شهید  از خانواده‌ شهیدان رمضان پور، محمد ولی ، اسدالله بابایی و محمد ولی پاکدل تقدیر شد.

 

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای خراسان شمالی است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا