دوشنبه, 27 خرداد 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
خدمات بخش مدیریت آب در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی
سد شیرن دره
سد شیروان

 

در 100 روز نخست فعالیت دولت دوازدهم تحقق یافت

 

تخصیص 62 درصد اعتبارات مصوب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: طی یکصدروز گذشته از تشکیل دولت دوازدهم تاکنون، 62 درصد اعتبارات مصوب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی تخصیص یافته است.  

به گزارش مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، مهندس "مجتبی برغمدی" گفت: برای اجرای طرح های مدیریت منابع آب استان در سال 96 بیش از 621 میلیارد و 627 میلیون ریال اعتبار از منابع مختلف مصوب شده که طی 100 روز اخیر، مبلغ 383 میلیارد و 267 میلیون ریال آن تخصیص یافته است.

وی همچنین از ابلاغ و مبادله تمام موافقت نامه های تملک دارایی سرمایه ای این  شرکت طی 100 روز اخیر خبر داد و گفت: سه طرح جدید نیز برای اجرا در این مدت تعریف شده است.

او طرحهای نیمه تمام مدیریت منابع آب استان را 33 طرح ذکر کرد و افزود: طرح نیمه تمام "انتقال آب به شهرک صنعتی اسفراین" پس از سه سال توقف، بازنگری شد و در دولت دوازدهم مجددا تامین اعتبار شده است.

وی همچنین به تداوم روند اجرایی و تکمیلی سه سد گلمندره، غلامان و قزلداش در دولت دوازده اشاره کرد و گفت: تاکنون در مجموع سد گلمندره 51 درصد، سد قزلداش 91 درصد و سد غلامان 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.

منبع خبر: مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی