شنبه, 30 تیر 1397
در نشستی با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی،
 مهمترین چالشهای منابع آب خراسان شمالی تبیین شد
مهمترین چالشهای منابع آب خراسان شمالی در نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی، برای آنها بیان شد.
أكثر...
 

 بیش از 250 میلیون متر مکعب آب توسط سد شیروان تنظیم شد
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون بیش از 250 میلیون متر مکعب سیلاب غیر قابل استفاده، توسط سد بارزو شیروان در استان خراسان شمالی جمع آوری و در فصول مورد نیاز به کشاورزان و مصرف کنندگان تحویل شده است.
أكثر...
 

گزارش تصویری از
 نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق خراسان
نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق خراسان روز شنبه 23 تیرماه 1397 با حضور مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای، توزیع برق، آب و فاضلاب شهری و روستایی سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در مشهد برگزار شد.
أكثر...
 

 ساختار اجرایی کمیته صیانت از منابع آب خراسان شمالی شکل گرفت
دومین نشست کمیته صیانت از منابع آب خراسان شمالی با هدف تشکیل ساختار اجرایی این کمیته به ریاست معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل خراسان شمالی برگزار شد.
أكثر...
 

معاون منابع انسانی، آموزش و تحقیقات وزارت نیرو:
 آموزش کارکنان وزارت نیرو اهمیت زیربنایی دارد
معاون منابع انسانی، آموزش و تحقیقات وزارت نیرو با اشاره به اهمیت زیربنایی آموزش کارکنان در صنعت آب و برق کشور، تاکید کرد: در غیردولتی کردن امور دستگاههای دولتی وزارت نیرو، واگذاری امور آموزش به بخش غیردولتی، باید آخرین مرحله باشد.
أكثر...
 

 استاندار خراسان شمالی خواستار هماهنگی بیشتر شورای حفاظت منابع آب استان شد
استاندار خراسان شمالی خواستار هماهنگی بیشتر مسئولان و دستگاههای عضو شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی در این استان شد.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:
 در مراحل سخت خشکسالی به سر می بریم
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به مراحل متعدد خشکسالی گفت: پس از خشکسالی هواشناسی، آب شناسی و خشکسالی کشاورزی، شرایط سخت تری از خشکسالی ها دامنگیر جامعه می شود و اکنون در این مرحله قرار داریم.
أكثر...
 

 شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است
شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است.
أكثر...
 

استاندار خراسان شمالی:
 بهره وری آب کشاورزی طی سه سال باید به 60 درصد برسد
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت تمرکز دستگاههای عضو کارگروه سازگاری با کم آبی بر بهره وری منابع آب گفت: طی سه سال آینده در افق سال 1400 باید بهره وری آب کشاورزی به 60 درصد برسد.
أكثر...
 

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد:
 ضرورت همدلی دستگاههای دولتی و نظارتی برای رفع چالشهای آب استان
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر تسریع در برنامه های عملیاتی مدیریت آب استان، گفت: برنامه های عملیاتی در حوزه آب را باید به شدت سرعت دهیم و روزمرگی را به برنامه محوری تغییر دهیم.
أكثر...
 

 استاندار خراسان شمالی بر تدوین برنامه سازگاری با کم آبی در استان تاکید کرد
استاندار خراسان شمالی خواستار تسریع در تدوین برنامه سازگاری با کم آبی در این استان شد و گفت: برای مدیریت منابع و مصارف آب استان و کاهش و حذف برداشتهای غیرمجاز و تامین آب سالم برای مناطق روستایی و شهری، باید برنامه مشخص اولویت دار داشته باشیم.
أكثر...
 

  معاون برنامه ریزی شرکت مدیریت منابع آب ایران از سد گلمندره بازدید کرد
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران از سد خاکی گلمندره در خراسان شمالی بازدید کرد و روند اجرایی آن را مطلوب خواند.
أكثر...
 

 سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی معرفی شد
آقای مهندس "مجتبی برغمدی" معاون پیشین برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، تکریم و آقای مهندس "محمدرضا رجایی" به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی این شرکت معرفی شد.
أكثر...
 

 شورای حفاظت از منابع آب خراسان شمالی تشکیل جلسه داد
شورای حفاظت منابع آب خراسان شمالی با دستور کار ارائه گزارش اهداف و برنامه عملیاتی طرح احیاء و تعادل بخشی، بررسی تأمین آب مصارف سدها و بررسی نحوه تأمین اعتبار پروژه مقابله با خشکسالی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل جلسه داد.
أكثر...
 

 مهمترین محورهای سند راهبردی بخش آب خراسان شمالی اعلام شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی مهمترین محورهای سند راهبردی بخش آب خراسان شمالی مربوط به برنامه ششم توسعه را اعلام کرد.
أكثر...
 

 سرپرست جدید مدیریت منابع آب شیروان معرفی شد
نشست معرفی مهندس "بهزاد بهلولی" به عنوان سرپرست جدید مدیریت منابع آب شیروان و تکریم سرپرست پیشین این مدیریت در دو دیدار جداگانه با فرمانداران دو شهرستان شیروان و فاروج در خراسان شمالی برگزار شد.
أكثر...
 

هشدار
 اتراق و ماهیگیری در کنار مخازن سدهای خراسان شمالی ممنوع است
شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از شهروندان خواست از نزدیک شدن به مخازن سدها و بندهای انحرافی این استان بدون هماهنگی، خودداری نمایند.
أكثر...
 

 بخشی از مطالبات کارگران سد گلمندره در 10 روز آینده پرداخت می شود
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: با پیگیری انجام شده، بخشی از مطالبات کارگران پیمانکار سد گلمندره، مطمئنا در 10 روز آینده و قبل از پایان سال پرداخت می شود.
أكثر...
 

 طرحهای تعادل بخشی منابع آب استان با حضور معاون عمرانی استانداری بررسی شد
طرحهای تعادل بخشی منابع و مصارف آب خراسان شمالی در سومین نشست کمیته حفاظت منابع آب استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مورد بررسی قرار گرفت.
أكثر...
 

 کارنامه مدیریت منابع آب خراسان شمالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی
به گزارش مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، پیش از انقلاب اسلامی هیچ طرحی برای مدیریت منابع آب در استان خراسان شمالی اجرا نشده بود اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تا کنون هشت سد، 22 هزار هکتار شبکه آبیاری کشاورزی، چهار طرح بزرگ آبرسانی به شهرها از سدهای استان، 11 بند انحرافی و دهها طرح و پروژه ریز و درشت دیگر اجرا شده و به بهره برداری رسیده است که به مهمترین آنها اشاره می شود:
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 28 » صفحه: