یکشنبه, 29 مهر 1397
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد:
 دو و نیم میلیون متر مکعب سیلاب وارد سد شیرین دره شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در بارندگی هفته جاری، دو میلیون و 440 هزار متر مکعب سیلاب وارد سد شیرین دره شده است.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:
 فرهنگ سازی استفاده بهینه از منابع آب، لازمه مواجهه با کم آبی است
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت : فرهنگ سازی استفاده بهینه از منابع آب موجود لازمه مواجهه با ابعاد مختلف مشکلات و شرایط کم آبی در استان است.
أكثر...
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی:
 مدیریت منابع آب استان نیازمند تصمیمات مهم و قاطع است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: در مورد آب استان با خبرهای نگران کننده مواجه هستیم و خبر خوب نمی شنویم و باید تصمیمات مهم و قاطعی در این زمینه اتخاذ شود.
أكثر...
 

گزارش تصویری
 بازدید استاندار از سد شیرین دره در هفته دولت
استاندار خراسان شمالی روز چهارم شهریورماه جاری پس از بازدید از شهرستان مانه و سملقان و بهره برداری از چند طرح و پروژه عمرانی، از سد شیرین دره در این شهرستان بازدید کرد.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد:
 مهمترین دستاوردهای مدیریت آب خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با فرا رسیدن هفته گرامیداشت شهدای دولت، مهمترین دستاوردهای مدیریت منابع آب این استان از زمان تشکیل این شرکت و همچنین فعالیتهای انجام شده طی پنج سال گذشته از دوران دولت تدبیر و امید را اعلام کرد.
أكثر...
 

با حضور دبیر شورای فرهنگی شرکت مدیریت منابع آب ایران
 نشست ائمه جماعت و دبیران شورای فرهنگی صنعت آب و برق خراسان شمالی برگزار شد
نشست ائمه جماعت و دبیران شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان خراسان شمالی با حضور دبیر شورای فرهنگی و دینی شرکت مدیریت منابع آب ایران در شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
أكثر...
 

 مدیریت منابع و مصارف آب زیرزمینی دشت شیروان-فاروج واگذار می شود
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مدیریت منابع و مصارف آب زیرزمینی دشت شیروان-فاروج در خراسان شمالی با حفظ اختیارات حاکمیتی در این بخش، به تشکلهای مردمی واگذار می شود.
أكثر...
 

گزارش تصویری
 ششمین نشست شورای حفاظت از منابع آب خراسان شمالی برگزار شد
ششمین نشست شورای حفاظت از منابع آب خراسان شمالی عصر روز شنبه با حضور استاندار، معاونان استاندار و اعضای این شورا شامل جمعی از مدیران کل استان در محل سد شیرین دره برگزار شد.
أكثر...
 

در نشستی با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی،
 مهمترین چالشهای منابع آب خراسان شمالی تبیین شد
مهمترین چالشهای منابع آب خراسان شمالی در نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی، برای آنها بیان شد.
أكثر...
 

 بیش از 250 میلیون متر مکعب آب توسط سد شیروان تنظیم شد
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون بیش از 250 میلیون متر مکعب سیلاب غیر قابل استفاده، توسط سد بارزو شیروان در استان خراسان شمالی جمع آوری و در فصول مورد نیاز به کشاورزان و مصرف کنندگان تحویل شده است.
أكثر...
 

گزارش تصویری از
 نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق خراسان
نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق خراسان روز شنبه 23 تیرماه 1397 با حضور مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای، توزیع برق، آب و فاضلاب شهری و روستایی سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در مشهد برگزار شد.
أكثر...
 

 ساختار اجرایی کمیته صیانت از منابع آب خراسان شمالی شکل گرفت
دومین نشست کمیته صیانت از منابع آب خراسان شمالی با هدف تشکیل ساختار اجرایی این کمیته به ریاست معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل خراسان شمالی برگزار شد.
أكثر...
 

معاون منابع انسانی، آموزش و تحقیقات وزارت نیرو:
 آموزش کارکنان وزارت نیرو اهمیت زیربنایی دارد
معاون منابع انسانی، آموزش و تحقیقات وزارت نیرو با اشاره به اهمیت زیربنایی آموزش کارکنان در صنعت آب و برق کشور، تاکید کرد: در غیردولتی کردن امور دستگاههای دولتی وزارت نیرو، واگذاری امور آموزش به بخش غیردولتی، باید آخرین مرحله باشد.
أكثر...
 

 استاندار خراسان شمالی خواستار هماهنگی بیشتر شورای حفاظت منابع آب استان شد
استاندار خراسان شمالی خواستار هماهنگی بیشتر مسئولان و دستگاههای عضو شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی در این استان شد.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:
 در مراحل سخت خشکسالی به سر می بریم
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به مراحل متعدد خشکسالی گفت: پس از خشکسالی هواشناسی، آب شناسی و خشکسالی کشاورزی، شرایط سخت تری از خشکسالی ها دامنگیر جامعه می شود و اکنون در این مرحله قرار داریم.
أكثر...
 

 شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است
شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است.
أكثر...
 

استاندار خراسان شمالی:
 بهره وری آب کشاورزی طی سه سال باید به 60 درصد برسد
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت تمرکز دستگاههای عضو کارگروه سازگاری با کم آبی بر بهره وری منابع آب گفت: طی سه سال آینده در افق سال 1400 باید بهره وری آب کشاورزی به 60 درصد برسد.
أكثر...
 

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد:
 ضرورت همدلی دستگاههای دولتی و نظارتی برای رفع چالشهای آب استان
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر تسریع در برنامه های عملیاتی مدیریت آب استان، گفت: برنامه های عملیاتی در حوزه آب را باید به شدت سرعت دهیم و روزمرگی را به برنامه محوری تغییر دهیم.
أكثر...
 

 استاندار خراسان شمالی بر تدوین برنامه سازگاری با کم آبی در استان تاکید کرد
استاندار خراسان شمالی خواستار تسریع در تدوین برنامه سازگاری با کم آبی در این استان شد و گفت: برای مدیریت منابع و مصارف آب استان و کاهش و حذف برداشتهای غیرمجاز و تامین آب سالم برای مناطق روستایی و شهری، باید برنامه مشخص اولویت دار داشته باشیم.
أكثر...
 

  معاون برنامه ریزی شرکت مدیریت منابع آب ایران از سد گلمندره بازدید کرد
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مدیریت منابع آب ایران از سد خاکی گلمندره در خراسان شمالی بازدید کرد و روند اجرایی آن را مطلوب خواند.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 29 » صفحه: