یکشنبه, 30 شهریور 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
هرهفته_الف_ب_ایران
خدمات بخش مدیریت آب در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی
سد شیرن دره
سد شیروان

اولویتهای تحقیقاتی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی برای سال 1399 که مورد تصویب و تایید وزارت نیرو شرکت مادر تخصصی نیز قرار گرفته‌اند شامل موضوعات ذیل می‌باشد. 

از علاقمندان به موضوع یاد شده دعوت می‌شود پروپوزال خود را  مطابق فرمت موجود در سایت تهیه و به این شرکت ارسال نمایند. پروپوزالهای دریافتی در جلسه کمیته داخلی تحقیقات و فناوری مطرح شده و توسط اعضا کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرند. پروپوزال تایید شده در کمیته تحقیقات در نوبت عقد قرارداد قرار خواهد گرفت.

درصورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید به آدرس شرکت مراجعه نموده و یا تماس بگیرید. دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگیهای لازم از طریق سرکار خانم محمدی امکان‌پذیر خواهد بود.

 

ردیف

عنوان تحقیق

اهداف مورد انتظار

1

محاسبه اجزای بیلان با استفاده از روشهای نوین

آنایز اجزای بیلان با روش های نوین

2

بررسی پدیده فرونشست درسطح آبخوان ها استان وپیش بینی امکان فرونشست قبل از وقوع با توجه به برداشت منابع آب وضرورت ارائه را هکار های پیشگیرانه

ارائه راهکار وجلوگیری از پدیده فرونشست

3

بازار های محلی آب، نمودی از مشارکت مردم جهت سازگاری با کم آبی در استان

مشارکت بخش خصوصی و مردم در زمینه مدیریت منابع استان، ارزش گذاری واقعی آب بر اساس وضعیت هر دشت

4

بررسی روند اجرایی پروژه های احیا و ساماندهی رودخانه های استان و ارزیابی عملکرد آنها با شاخص های حفاظت و بهره برداری

هدف حفاظت از حرایم رودخانه، مرمت وبازسازی سازه ها ی هم سطح و غیر همسطح در مسیر رودخانه ها و در نهایت ارزیابی بمنظور تعیین اثربخشی و عملکرد اقدامات انجام شده می باشد.  این پژوهش با معرفی عوامل موثر در آسیب پذیری رودخانه ها وتعریف شاخص های اولویت بندی آسیب پذیری اقدام به شناسایی و اولویت بندی بازه های آسیب پذیر در رودخانه های اصلی استان می نماید.

5

انجام ارزیابی امنیتی در زیرساخت نرم افزار و شبکه و ارائه مدل استاندارد طراحی امن شبکه و دیتاسنتر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

 
 

محققین می توانند عناوین تایید شده در از لینک زیر دانلود نموده و پس از دریافت فرم پروپزال از قسمت فرم ها ، فرم تکمیل شده را به ایمیل کمیته تحقیقات [tahghighat@nkhrw.ir , ارسال نمایند.

شماره تماس :   05832263281-217

 

لینک دانلودفرم پیشنهاد پروژه پژوهشی 

لینک دانلود فرم سفارش پروژه

لینک دانلود دستورالعمل تدوین خلاصه گزارش

 بازدید:97
آخرین به روزرسانی: 1399/06/11