یکشنبه, 29 مهر 1397

 

 

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی رتبه هفتم کشور را کسب کرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: این شرکت در ارزیابی عملکرد در سال 1390 رتبه هفتم را در بین 31 شرکت آب منطقه‌ای کشور کسب کرده است.  

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: این شرکت در ارزیابی عملکرد در سال 1390 رتبه هفتم را در بین 30 شرکت آب منطقه‌ای کشور کسب کرده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی مهندس "علیرضا عامری" افزود: در بررسی‌های تفکیکی انجام شده در بخشهای مختلف فعالیتهای شرکتهای آب منطقه‌ای کشور توسط شرکت مدیریت منابع آب ایران، رتبه هفتم کشوری به شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی اختصاص یافته است.
او با اشاره به فعالیت‌های در دست انجام ابراز امیدواری کرد که این شرکت در بررسی‌های بعدی بتواند رتبه بالاتری را به خود اختصاص دهد.
مهندس عامری اظهار داشت: کسب این رتبه و سایر دستاوردهای این شرکت مرهون تلاش و زحمات بی دریغ معاونان و مدیران کارکنان خستگی ناپذیر شرکت است.
وی گفت: شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با وجود کمبود منابع انسانی و ساختار تشکیلاتی نوپا، در سالهای اخیر دستاوردهای ملی و استانی فراوانی داشته است که نشان از تلاش بی دریغ مدیران و کارکنان آن در راستای تحقق اهداف دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
او تصریح کرد: شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1390 در گروه شرکتهای دولتی، بانکها و بیمه های استان نیز رتبه دوم را کسب کرده است.
مدیرعامل این شرکت،‌ مهار آبهای مرزی با اولویت آبهای مشترک،‌ ایجاد تعادل در منابع آب زیرزمینی با هدف توسعه پایدار، تامین آب مورد نیاز بخشهای مختلف مصرف از طریق تنظیم و بهره برداری منابع آب، اصلاح ساختار مصرف آب و افزایش سهم بخش صنعت را از اهداف بلند مدت این شرکت ذکر کرد.
مهندس عامری افزود: ‌کنترل ، مهار وتنظیم جریانهای سطحی با احداث سدهای مخزنی، ایجاد تشکلهای بهره برداری آبهای زیرزمینی و شبکه های آبیاری، صدور سند ملی آب برای مصرف کنندگان بخش کشاورزی و اعمال سیاست نرخ گذاری مناسب آب با توجه به ارزش اقتصادی آن از دیگر اهداف بلند مدت این شرکت است.
 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی