|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

19 میلیون متر مکعب آب از سدهای خراسان شمالی برای مصارف شرب و کشاورزی تحویل شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در چهار ماه گذشته از سال جاری حدود 19 میلیون متر مکعب از ذخایر سدهای استان برای مصارف کشاورزی و شرب و صنعت، تحویل توزیع کنندگان و مصرف کنندگان شده است.

  عمومی
  3 مرداد 1403

هشدار احتمال طغیان رودخانه‌ها و مسیل‌ها در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی روز شنبه 23 تیرماه با صدور اطلاعیه و هشدار نارنجی تا پایان همین روز، وزش باد شدید احتمال رگبار باران و بارش تگرگ و احتمال وقوع سیلاب را در خراسان شمالی پیش بینی کرد.

  عمومی
  23 تیر 1403

حدود هشت میلیون متر مکعب سیلاب وارد سدهای خراسان شمالی شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: طی 24 ساعت اخیر، حدود هشت میلیون متر مکعب سیلاب ناشی از بارشهای مقطعی، وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  23 تیر 1403

برگزاری نشست تکریم پیشکسوتان و بزرگداشت روز خانواده در شرکت

نشست تکریم پیشکسوتان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی و بزرگداشت روز خانواده در این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  14 تیر 1403

اینفوگرافیک/ منابع آب زیرزمینی خراسان شمالی

مجموع حجم اضافه برداشت آب زیرزمینی و به عبارتی کسری آب سفره های زیرزمینی در استان خراسان شمالی طی چند دهه اخیر به بیش از دو میلیارد متر مکعب رسیده است و مصرف بهینه آب به ویژه در بخش کشاورزی بیش از پیش ضرورت دارد.

  عمومی
  12 تیر 1403

امضای تفاهمنامه همکاری شرکت آب منطقه ای و اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

تفاهمنامه همکاری شرکت آب منطقه ای و اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در راستای ترویج فرهنگ صرفه جویی و استفاده صحیح و بهینه از منابع آب در بخشهای مختلف با هدف بهره گیری از ظرفیت مبلغین و روحانیون امضا شد.

  عمومی
  12 تیر 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران به استناد هشدار نارنجی هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای، احتمال رگبار باران و بارش تگرگ و احتمال وقوع سیلاب را در خراسان شمالی برای روزهای یکشنبه دهم تیرماه تا چهارشنبه 13 تیرماه پیش بینی کرد.

  عمومی
  10 تیر 1403
به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب منتشر شد

اینفوگرافیک وضعیت ذخایر آب سدهای خراسان شمالی

ذخایر آب سدهای استان خراسان شمالی در هفته اول تیرماه جاری، حدود 27 درصد مجموع گنجایش این سدها است و با توجه به کاهش بارشهای موثر برای ذخیره سازی آب در سدهای استان طی سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1402 تا پایان شهریور سال 1403)، مدیریت مصرف آب در بخشهای مختلف، بیش از پیش ضروری است.

  عمومی
  6 تیر 1403
همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب، انجام شد

تاکید بر فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب در نشست با روحانیون خراسان شمالی

همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب، یکم تا هفتم تیرماه، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در نشست با روحانیون استان خواستار اطلاع رسانی وفرهنگ سازی مدیریت مصرف آب توسط این قشر موثر جامعه شد.

  عمومی
  4 تیر 1403

هشدار احتمال سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران به استناد هشدار نارنجی هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای، رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و احتمال وقوع سیلاب را در خراسان شمالی برای روزهای پنجشنبه 31خرداد تا یکشنبه سوم تیرماه پیش بینی کرد و خواستار آمادگی لازم برای کاهش کنترل خسارات احتمالی شد.

  عمومی
  31 خرداد 1403

ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد به بیش از چهار هزار متر رسید

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با پایان کار یک مرحله دیگر از ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد در محدوده جوادیه، مجموع طول ساماندهی شده این مسیل در شهر بجنورد به چهار هزار و 100 متر افزایش یافته است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری از روند لایروبی و بازگشایی رودخانه ها در خراسان شمالی/ رودخانه اترک

در این گزارش تصویری، نماهایی از بازگشایی و لایروبی رودخانه اترک در شهرستان مانه در استان خراسان شمالی را می بینید که به تازگی انجام شده است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری از روند لایروبی و بازگشایی رودخانه ها در خراسان شمالی/ رودخانه گلیان

در این گزارش تصویری، نماهایی از بازگشایی و لایروبی رودخانه گلیان در شهرستان شیروان در استان خراسان شمالی را می بینید که به تازگی انجام شده است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری بازدید خبرگزاری فارس از روند اجرایی سد گلمندره

سد گلمندره که با تخصیص اعتبارات سفر رهبری و سفر دولت سیزدهم به استان، در ردیف پروژه های اولویت دار استان قرار گرفت در بهمن ماه سال گذشته با مهار سیلابی بزرگ به صورت عملیاتی آبگیری و مانع بروز خسارت به بوستان گلستان در شمال شرق کشور وارد شد.

  عمومی
  23 خرداد 1403

میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای در محل نماز جمعه شهر پیش قلعه برپا شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته 11 خردادماه با حضور در محل مسجد جامع شهر پیش قلعه شهرستان مانه، پاسخگوی تقاضا و پرسشهای مردم منطقه بود.

  عمومی
  12 خرداد 1403

شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است

شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است و ضرورت دارد شهروندان و مسافران برای حفظ جان خویش و عزیزانشان از نزدیک شدن به مخازن سدها و بندهای انحرافی بپرهیزند.

  عمومی
  12 خرداد 1403

برپایی میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای در محل نماز جمعه شهر پیش قلعه

میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته 11 خردادماه با حضور مدیرعامل این شرکت در محل برگزاری نماز جمعه شهر پیش قلعه شهرستان مانه، برپا می شود.

  عمومی
  9 خرداد 1403
معاون عمرانی استانداری

خشکسالی در خراسان شمالی به قوت خود باقیست

معاون هماهنگی امور عمرانی خراسان شمالی گفت: هر چند وضعیت طبیعت استان در سال جاری نسبت به پارسال یک مقدار بهتر شده است اما اتفاق خاصی نیافتاده، خشکسالی به قوت خود باقی است و مدیریت مصرف آب بیش از گذشته لازم است.

  عمومی
  8 خرداد 1403

دستاورد دولت سیزدهم در بخش آب خراسان شمالی از زبان استاندار

استاندار خراسان شمالی، تکمیل و آبگیری سد گلمندره و تسریع در عملیات اجرایی علاج بخشی سد بیدواز اسفراین و بهره برداری از آن را از دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش آب استان بیان کرد و گفت: برکات این پروژه ها برای استان کم نظیر است.

  عمومی
  6 خرداد 1403

بیانیه دولت به مناسبت شهادت رییس جمهوری اسلامی ایران

هیئت دولت در پی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان بیانیه ای صادر کرد.

  عمومی
  31 اردیبهشت 1403

کسب عنوان برتر کشوری توسط روابط عمومی شرکت اب منطقه ای خراسان شمالی

برای چندمین سال متوالی، روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، موفق به کسب عنوان رتبه برتر در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی دستگاه برتر کشوری و استانی در اجرای قانون جوانی جمعیت

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو و نایب رییس قرارگاه جوانی جمعیت و همچنین دریافت لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی، در زمره دستگاههای برتر در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت قرار گرفت.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

مهار خسارات سیلاب توسط سدهای خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مهار سیلاب توسط سد شیرین دره در شهرستان مانه‌، سد بارزو در شیروان و سد غلامان در شهرستان رازوجرگلان در بارندگی اخیر، مانع بروز خسارات در پایین دست شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

تجدید هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران با صدور اطلاعیه ای، هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی را برای روزهای یکشنبه 30 اردیبهشت تا چهارشنبه دوم خرداد ماه، تمدید کرد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز پنجشنبه 27 اردیبهشت و جمعه 28 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  27 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز سه شنبه 25 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

20 میلیون مترمکعب آب وارد سدهای خراسان شمالی شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: طی دوماه اخیر در فروردین و اردیبهشت ماه حدود 20 میلیون متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها را برای برخی از مناطق این استان در روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در سامانه تلفنی 111

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی ظهر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با حضور در سامانه تلفنی 111 (سامانه سامد) پاسخگوی تماسهای مردم خواهد بود.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

بارشهای اخیر تاثیر ناچیزی بر ذخایر سدهای خراسان شمالی داشته است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: بارندگی اخیر در این استان تاثیر چندانی بر ذخایر سدها نداشته و در مجموع 510 هزار متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  17 اردیبهشت 1403
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 18
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 2,373
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 6,583,637
 • آخرین به روزرسانی : 3 مرداد 1403 12:53:26
 • شناسه IP شما : 44.200.194.255

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :