|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

بیش از 250 میلیارد تومان اعتبار مصوب برای طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال جاری تاکنون بیش از 250 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرحهای مدیریت منابع آب استان از مصوبات ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان، ابلاغ شده است.

  عمومی
  12 مهر 1402

بزرگترین طرح انتقال آب زیرزمینی در خراسان شمالی اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی اعلام کرد: طرح آبرسانی از منطقه سرانی با هدف رفع کمبود آب شرب شهرهای بزرگ استان تا افق سال 1425، به عنوان بزرگترین طرح انتقال آب زیرزمینی، اجرا خواهد شد.

  عمومی
  6 مهر 1402

طرح آبرسانی از سرانی در خراسان شمالی وارد مرحله اجرا می‌گردد

مدیر پروژه مطالعاتی طرح انتقال آب زیرزمینی از منطقه سرانی در استان خراسان شمالی اعلام کرد: "این طرح با هدف تامین آب شرب شهرهای بزرگ استان با دریافت مصوبه اجرایی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، به عنوان بزرگترین طرح انتقال آب در بخش آب زیرزمینی کشور وارد مرحله اجرایی می‌شود."

  عمومی
  3 مهر 1402

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای

همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه های متنوعی در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اجرا شد که برگزاری جلسات مختلف، فضاسازی محیطی شرکت، حضور کارکنان در مراسم رژه نیروهای مسلح، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، تجلیل همکاران ایثارگر، دیدار با خانواده شهدا، مسابقات ورزشی و کتابخوانی، برپایی نمایشگاه صوتی و تصویری، تهیه بروشور، صدور بیانیه و ... از جمله این برنامه ها است.

  عمومی
  3 مهر 1402

شبکه برخط سنجش منابع آب سطحی و زیرزمینی خراسان شمالی راه‌اندازی شد

سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از راه‌اندازی شبکه برخط سنجش منابع آب سطحی و زیرزمینی استان خبر داد و گفت: در مجموع 502 منبع شبکه پایش بهینه آبهای زیرزمینی و 95 ایستگاه شبکه پایش بهینه آبهای سطحی در خراسان شمالی وجود دارد.

  عمومی
  3 مهر 1402

شورای حفاظت منابع آب خراسان شمالی: مدیریت مصرف بهینه آب، تنها راه پیش رو است

اعضای شورای حفاظت منابع آب خراسان شمالی در دومین نشست طی سال جاری، تدوین و تعریف و تبیین روشهای بهینه مدیریت مصرف آب را تنها راه پیش رو در شرایط کنونی دانستند.

  عمومی
  30 شهریور 1402

گزارش تصویری برپایی سقاخانه توسط شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

گزارش تصویری برپایی سقاخانه توسط کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در بجنورد و حضور کارکنان این شرکت در موکب مرزی مهران به مناسبت اربعین

  عمومی
  19 شهریور 1402

نیاز آبی توسعه صنایع خراسان شمالی از طریق پساب قابل تامین است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: آب مورد نیاز برای طرحهای اقتصادی و توسعه صنعتی این استان از طریق پساب قابل تامین است و این موضوع به صنایع استان ابلاغ و تاکید شده است.

  عمومی
  13 شهریور 1402

اینفوگراف و گزارش تصویری مدیریت آب خراسان شمالی در دولت سیزدهم

تسریع در عملیات اجرایی سد گلمندره در شهرستان گرمه، تسریع و تکمیل علاج بخشی سد بیدواز اسفراین، بهره برداری از بند لاستیکی کوشکی، عملیات اجرایی سد دربند و سد بش قارداش، لایروبی و بازگشایی بخشهایی از رودخانه اترک و مسیل‌های اطراف شهر بجنورد از مهمترین طرح هایی است که برای مدیریت منابع آب خراسان شمالی طی دوسال اخیر در دولت سیزدهم در این استان اجرا شده و یا در حال اجراست.

  عمومی
  4 شهریور 1402
هشدار وقوع سیل در خراسان شمالی

شهروندان خراسان شمالی از رودخانه ها و مسیل ها فاصله بگیرند

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای هشدار داد: با توجه به پیش بینی های هواشناسی، احتمال وقوع بارشهای رگباری و جریان سیلاب و طغیان رودخانه ها در این استان در 36 ساعت آینده بالاست و شهروندان استان از رودخانه ها و مسیلها فاصله بگیرند.

  عمومی
  3 شهریور 1402
مروری بر دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش آب خراسان شمالی

ارمغان بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت آب خراسان شمالی

مدیریت منابع آب خراسان شمالی در دو سال اخیر از فعالیت دولت سیزدهم، فعالیتهای متنوعی را در بخشهای مختلف انجام داده است که در آستانه هفته دولت، مهمترین اقدامات و فعالیتها در این گزارش مرور می شود.

  عمومی
  1 شهریور 1402
هشدار سیلاب در خراسان شمالی

مردم خراسان شمالی از اتراق در حریم رودخانه‌ها اجتناب کنند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی هشدار داد: باتوجه به هشدار هواشناسی، احتمال سیلابی شدن مسیل‌های استان وجود دارد از این رو مردم از اتراق در حریم رودخانه‌ها اجتناب کنند.

  عمومی
  28 مرداد 1402

590 هزار متر مکعب آب زیرزمینی در خراسان شمالی حفاظت شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 590 هزار متر مکعب آب زیرزمینی در استان حفاظت شده است.

  عمومی
  28 مرداد 1402
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی:

طرحهای مدیریت منابع آب خراسان شمالی، زیرساخت توسعه استان است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی استان گفت: مدیریت منابع آب استان تاکنون، هم راستا با نیازهای زیرساختی توسعه استان تعریف و اجرا شده است.

  عمومی
  23 مرداد 1402

علاج بخشی سد بیدواز اسفراین خراسان شمالی وارد مدار بهره برداری شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: مصوبه سفر رییس جمهوری برای تکمیل پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین طی مدت دو سال، در سال گذشته در کمتر از پنج ماه محقق و به صورت عملیاتی وارد مدار بهره برداری شده است.

  عمومی
  22 مرداد 1402
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:

خبرنگاران کمک کار مدیران دستگاههای اجرایی هستند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در دیدار با خبرنگاران رسانه ها در این استان به مناسبت روز خبرنگار، آنها را کمک کار مدیران دستگاههای اجرایی دانست و گفت: نقش مهم خبرنگاران در پیشبرد برنامه های توسعه برکسی پوشیده نیست.

  عمومی
  19 مرداد 1402

35 کیلومتر رودخانه و مسیل اطراف شهر بجنورد لایروبی و ایمن سازی شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: به منظور عبور ایمن سیلابها، تاکنون حدود 35 کیلومتر از رودخانه ها و مسیل های مهم پیرامون و داخل شهر بجنورد لایروبی و بازگشایی شده است.

  عمومی
  18 مرداد 1402

یک میلیون و 360 هزار متر مکعب سیلاب وارد سدهای خراسان شمالی شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: یک میلیون و 360 هزار متر مکعب سیلاب طی 48 ساعت اخیر وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  16 مرداد 1402
هشدار سیلاب در خراسان شمالی

مردم از حریم رودخانه ها و مسیل ها فاصله بگیرند

طبق پیش بینی هواشناسی، طی 24 ساعت آینده در استان خراسان شمالی احتمال تشدید بارشهای ناگهانی و آبگرفتگی معابر و مسیلها و خطر طغیان رودخانه ها وجود دارد بر این اساس توصیه می شود مردم شریف استان از توقف و اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها بپرهیزند و به مخازن سدها و بندهای انحرافی نزدیک نشوند.

  عمومی
  15 مرداد 1402

88 کیلومتر از رودخانه های خراسان شمالی ساماندهی شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: تاکنون حدود 88 کیلومتر از رودخانه های این استان با هدف تثبیت بستر و پیشگیری از خسارات سیلاب به زمینهای مجاور رودخانه ها، ساماندهی شده است.

  عمومی
  14 مرداد 1402

14 طرح توسعه مدیریت منابع آب خراسان شمالی در دست مطالعه است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 14 طرح به منظور توسعه مدیریت منابع آب استان در دست مطالعه است که کار مطالعه برخی از این طرحها تا 98 درصد انجام شده است.

  عمومی
  10 مرداد 1402

بازدید رییس حوضه آبریز فلات مرکزی ایران از خراسان شمالی

رییس حوضه آبریز فلات مرکزی و حوضه های شرقی شرکت مدیریت منابع آب ایران به همراه جمعی از کارشناسان این شرکت از طرحهای مدیریت منابع آب خراسان شمالی در شهرستان شیروان بازدید کرد.

  عمومی
  10 مرداد 1402

پنج میلیون و 560 هزار متر مکعب آب شرب سه شهرستان بزرگ خراسان شمالی از سدها تامین شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: حدود پنج میلیون و 560هزار متر مکعب آب شرب و بهداشت مورد نیاز سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین در چهارماه نخست سال جاری از سدهای شیرین دره، بارزو و بیدواز تامین و تحویل شده است.

  عمومی
  9 مرداد 1402

650 هزار متر مکعب آب از بند لاستیکی کوشکی در خراسان شمالی تحویل کشاورزان شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در اولین سال آبگیری بند لاستیکی کوشکی در شهرستان مانه و سملقان، از ابتدای سال جاری 650 هزار متر مکعب آب توسط این بند تنظیم و تحویل اراضی کشاورزی تحت پوشش شده است.

  عمومی
  8 مرداد 1402

حدود 22 هزار هکتار زمین کشاورزی زیر پوشش سدهای خراسان شمالی است

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: شبکه های آبیاری پایاب سدهای این استان 21 هزار و 940 هکتار زمین کشاورزی را زیر پوشش دارند.

  عمومی
  4 مرداد 1402

مشارکت صنایع با شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در لایروبی رودخانه اترک

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از مشارکت شرکت پتروشیمی خراسان برای تداوم لایروبی و بازگشایی رودخانه اترک در این استان خبر داد و گفت: این تعامل در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی بخش صنعت استان حاصل شده است.

  عمومی
  3 مرداد 1402

منابع آب مورد نیاز 158 واحد تولیدی در خراسان شمالی تامین شد

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: منابع آب مورد نیاز 158 واحد تولیدی در این استان طی دو سال 1400 و 1401 تامین و مجوز بهره برداری برای آنها صادر شده است.

  عمومی
  2 مرداد 1402

بیش از 15 میلیون متر مکعب آب از سدهای خراسان شمالی تحویل کشاورزان شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: از ابتدای سال آبی جاری تا پایان تیرماه (مهرماه 1401 تاکنون) علی رغم کاهش بارندگی ها و کاهش شدید منابع آبی، در راستای حمایت از قشر زحمتکش و پرتلاش کشاورزان استان و رشد تولید ، 15 میلیون و 511 هزار متر مکعب آب از سدهای استان تحویل کشاورزان شده است.

  عمومی
  1 مرداد 1402

حدود 180 مگاوات ساعت برق در نیروگاه خورشیدی سد غلامان خراسان شمالی تولید شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: حدود 180 مگاوات ساعت برق طی یک سال اخیر از زمان بهره برداری نیروگاه خورشیدی سد غلامان تا کنون توسط این نیروگاه تولید و به شبکه توزیع برق استان تزریق شده است.

  عمومی
  31 تیر 1402

عملیات تکمیلی تاسیسات بند انحرافی امانلی در خراسان شمالی آغاز شد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی کارهای تکمیلی بند انحرافی امانلی در 125 کیلومتری شمال غرب شهر بجنورد خبر داد و گفت: این کار پس از چندین سال وقفه، از سر گرفته شده است.

  عمومی
  29 تیر 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 28 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 46
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 2,740
 • بازدید دیروز : 4,950
 • کل بازدید : 4,176,382
 • آخرین به روزرسانی : 12 مهر 1402 11:43:35
 • شناسه IP شما : 34.239.148.127

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :