|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد به بیش از چهار هزار متر رسید

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با پایان کار یک مرحله دیگر از ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد در محدوده جوادیه، مجموع طول ساماندهی شده این مسیل در شهر بجنورد به چهار هزار و 100 متر افزایش یافته است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری از روند لایروبی و بازگشایی رودخانه ها در خراسان شمالی/ رودخانه اترک

در این گزارش تصویری، نماهایی از بازگشایی و لایروبی رودخانه اترک در شهرستان مانه در استان خراسان شمالی را می بینید که به تازگی انجام شده است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری از روند لایروبی و بازگشایی رودخانه ها در خراسان شمالی/ رودخانه گلیان

در این گزارش تصویری، نماهایی از بازگشایی و لایروبی رودخانه گلیان در شهرستان شیروان در استان خراسان شمالی را می بینید که به تازگی انجام شده است.

  عمومی
  24 خرداد 1403

گزارش تصویری بازدید خبرگزاری فارس از روند اجرایی سد گلمندره

سد گلمندره که با تخصیص اعتبارات سفر رهبری و سفر دولت سیزدهم به استان، در ردیف پروژه های اولویت دار استان قرار گرفت در بهمن ماه سال گذشته با مهار سیلابی بزرگ به صورت عملیاتی آبگیری و مانع بروز خسارت به بوستان گلستان در شمال شرق کشور وارد شد.

  عمومی
  23 خرداد 1403

میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای در محل نماز جمعه شهر پیش قلعه برپا شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته 11 خردادماه با حضور در محل مسجد جامع شهر پیش قلعه شهرستان مانه، پاسخگوی تقاضا و پرسشهای مردم منطقه بود.

  عمومی
  12 خرداد 1403

شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است

شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است و ضرورت دارد شهروندان و مسافران برای حفظ جان خویش و عزیزانشان از نزدیک شدن به مخازن سدها و بندهای انحرافی بپرهیزند.

  عمومی
  12 خرداد 1403

برپایی میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای در محل نماز جمعه شهر پیش قلعه

میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته 11 خردادماه با حضور مدیرعامل این شرکت در محل برگزاری نماز جمعه شهر پیش قلعه شهرستان مانه، برپا می شود.

  عمومی
  9 خرداد 1403
معاون عمرانی استانداری

خشکسالی در خراسان شمالی به قوت خود باقیست

معاون هماهنگی امور عمرانی خراسان شمالی گفت: هر چند وضعیت طبیعت استان در سال جاری نسبت به پارسال یک مقدار بهتر شده است اما اتفاق خاصی نیافتاده، خشکسالی به قوت خود باقی است و مدیریت مصرف آب بیش از گذشته لازم است.

  عمومی
  8 خرداد 1403

دستاورد دولت سیزدهم در بخش آب خراسان شمالی از زبان استاندار

استاندار خراسان شمالی، تکمیل و آبگیری سد گلمندره و تسریع در عملیات اجرایی علاج بخشی سد بیدواز اسفراین و بهره برداری از آن را از دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش آب استان بیان کرد و گفت: برکات این پروژه ها برای استان کم نظیر است.

  عمومی
  6 خرداد 1403

بیانیه دولت به مناسبت شهادت رییس جمهوری اسلامی ایران

هیئت دولت در پی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان بیانیه ای صادر کرد.

  عمومی
  31 اردیبهشت 1403

کسب عنوان برتر کشوری توسط روابط عمومی شرکت اب منطقه ای خراسان شمالی

برای چندمین سال متوالی، روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، موفق به کسب عنوان رتبه برتر در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی دستگاه برتر کشوری و استانی در اجرای قانون جوانی جمعیت

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو و نایب رییس قرارگاه جوانی جمعیت و همچنین دریافت لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی، در زمره دستگاههای برتر در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت قرار گرفت.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

مهار خسارات سیلاب توسط سدهای خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مهار سیلاب توسط سد شیرین دره در شهرستان مانه‌، سد بارزو در شیروان و سد غلامان در شهرستان رازوجرگلان در بارندگی اخیر، مانع بروز خسارات در پایین دست شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

تجدید هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران با صدور اطلاعیه ای، هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی را برای روزهای یکشنبه 30 اردیبهشت تا چهارشنبه دوم خرداد ماه، تمدید کرد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز پنجشنبه 27 اردیبهشت و جمعه 28 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  27 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز سه شنبه 25 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

20 میلیون مترمکعب آب وارد سدهای خراسان شمالی شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: طی دوماه اخیر در فروردین و اردیبهشت ماه حدود 20 میلیون متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها را برای برخی از مناطق این استان در روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در سامانه تلفنی 111

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی ظهر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با حضور در سامانه تلفنی 111 (سامانه سامد) پاسخگوی تماسهای مردم خواهد بود.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

بارشهای اخیر تاثیر ناچیزی بر ذخایر سدهای خراسان شمالی داشته است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: بارندگی اخیر در این استان تاثیر چندانی بر ذخایر سدها نداشته و در مجموع 510 هزار متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  17 اردیبهشت 1403

بازدید معاون مطالعات حوضه آبریز اترک شرکت مدیریت منابع آب ایران از خراسان شمالی

معاون مطالعات و تخصیص حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرحهای مطالعات پایه منابع آب خراسان شمالی بازدید کرد.

  عمومی
  13 اردیبهشت 1403
با اجرای دستورالعمل توامان مدیریت آب و برق

برق مصرفی چاههای کشاورزی خراسان شمالی 15 درصد کاهش یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با اجرای دستورالعمل مدیریت توامان آب و برق در این استان، مصرف برق چاههای کشاورزی استان در سال 1402 در مقایسه با سال 1401 به طور متوسط 15 درصد کاهش یافته است.

  عمومی
  11 اردیبهشت 1403

بازدید رییس کل دادگستری خراسان شمالی از ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد

رییس کل دادگستری خراسان شمالی، دادستان بجنورد و فرماندار این شهرستان با حضور در محل کارگاه ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد در محدوده جوادیه از روند اجرایی ساماندهی این مسیل بازدید کردند.

  عمومی
  5 اردیبهشت 1403

بازدید مدیرکل دیوان محاسبات و معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از طرحهای مدیریت آب استان

مدیرکل دیوان محاسبات خراسان شمالی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از روند اجرایی سد و بند انحرافی بش قارداش، سد گلمندره ، سد دربند و آبگیر شناور سد شیرین دره بازدید کردند.

  عمومی
  4 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع آبگرفتگی و سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای از احتمال بارش تگرگ و بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق این استان در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

اطلاع رسانی مدیریت مصرف در چاههای آب خراسان شمالی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به کم بارشی طی سالهای اخیر و محدودیت منابع آب استان بر ضرورت مدیریت مصرف این منابع به ویژه در بخش آبهای زیرزمینی و چاههای آب کشاورزی تاکید کرد و خواستار مدیریت مصرف توسط چاهداران استان شد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی مصوب شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال 1402 در مجموع بیش از 416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت منابع آب استان مصوب شده است.

  عمومی
  1 اردیبهشت 1403

بازدید سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از استان خراسان شمالی

سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران طی بازدید از استان خراسان شمالی از نزدیک در جریان روند اجرایی طرحهای مدیریت منابع آب این استان قرار گرفت.

  عمومی
  30 فروردین 1403

بررسی طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی

نشست بررسی وضعیت طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی با حضور سرپرست حوزه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار شد.

  عمومی
  30 فروردین 1403

تشریح دستاوردهای شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری مدیرعامل شرکت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری با حضور خبرنگاران و نمایندگان وسایل ارتباط جمعی استان، دستاوردهای این شرکت و آخرین وضعیت منابع آب استان را تشریح کرد.

  عمومی
  28 فروردین 1403
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 5,392
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 6,157,968
 • آخرین به روزرسانی : 24 خرداد 1403 07:39:33
 • شناسه IP شما : 44.220.44.148

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :