|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

هشدار وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران روز شنبه پنجم اسفندماه جاری با صدور اطلاعیه و هشدار نارنجی، نسبت به وقوع سیلاب و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌‌ها طی دو روز آینده در استان خراسان شمالی هشدار داده و خواستار هشیاری مردم و پرهیز از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه ها و مسیلها شده است.

  عمومی
  5 اسفند 1402
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس:

مهندسان بنیانگذاران زیرساخت‌های عظیم آب و برق در پهنه ایران اسلامی هستند

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس تاکید کرد:مهندسان طراحان و بنیانگذاران بسترها و زیرساخت‌های عظیم آب و برق در پهنه ایران اسلامی هستند که با غلبه بر تنگناها و سختی‌ها، پیشرفت و خدمت‌رسانی در دورترین و محروم‌ترین شهرها و روستاهای کشور را رقم زده‌اند.

  عمومی
  5 اسفند 1402

بیش از 26 هکتار زمین در حریم رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: بیش از 26 هکتار زمین در حریم و بستر رودخانه های استان از ابتدای سال جاری تاکنون رفع تصرف شده است.

  عمومی
  2 اسفند 1402

کسب رتبه «شایسته تقدیر ویژه» برای شرکت آب منطقه ای در اقامه نماز

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی براساس رای هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، حایز رتبه «شایسته تقدیر ویژه» در فعالیتهای حوزه نماز در سال 1401 شد.

  عمومی
  1 اسفند 1402

مصرف برق چاههای کشاورزی خراسان شمالی 15 درصد کاهش یافت

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: مصرف برق چاههای کشاورزی استان طی چند ماه گذشته از سال آبی جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته به طور متوسط 15 درصد کاهش یافته است که بیشترین کاهش مصرف در دشتهای ممنوع و بحرانی صفی آباد، بجنورد و سملقان با میانگین حدود 30 درصد کاهش بوده است.

  عمومی
  30 بهمن 1402

شش دستگاه حفاری غیرمجاز چاه آب در خراسان شمالی توقیف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در راستای پیشگیری از برداشت غیرمجاز آب زیرزمینی، شش دستگاه حفاری غیرمجاز چاه آب از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان توقیف شده است.

  عمومی
  28 بهمن 1402

حریم و بستر 1464 کیلومتر رودخانه در خراسان شمالی مطالعه شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون حدود حریم و بستر یکهزار و 464 کیلومتر از رودخانه های استان به صورت سرتاسری مطالعه و شناسایی شده است که 205 کیلومتر آن مربوط به دوسال اخیر است.

  عمومی
  26 بهمن 1402

تفاهمنامه همکاری بین شرکت آب منطقه‌ای و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان در راستای پاسداشت مناسبتهای ملی و انقلابی و اصلاح الگوی مصرف آب، تفاهم نامه همکاری و هماهنگی امضا کردند.

  عمومی
  24 بهمن 1402

پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین با حضور معاون رییس جمهوری بهره برداری شد

پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین به عنوان یکی از مصوبات سفر رییس محترم جمهوری با حضور دکتر حسینی معاون رییس جمهوری در امور مجلس به صورت رسمی بهره برداری شد.

  عمومی
  22 بهمن 1402

اداره منابع آب جاجرم به بهره برداری رسید

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، اداره منابع آب جاجرم در استان خراسان شمالی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

  عمومی
  21 بهمن 1402

برپایی غرفه شرکت آب منطقه ای در نمایشگاه دستاوردها و خدمات نظام اسلامی

همزمان با یوم الله 22 بهمن، غرفه شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در نمایشگاه دستاوردها و خدمات نظام اسلامی در استان خراسان شمالی در میدان مرکزی شهر بجنورد برپا شد.

  عمومی
  22 بهمن 1402

اینفوگراف و فیلم کارنامه مدیریت آب خراسان شمالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی

پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای مدیریت منابع آب خراسان شمالی، طرحها و پروژه‌های متعددی اعم از سد سازی، آبرسانی به شهرها و روستاها، شبکه‌های آبیاری زمینهای پایین دست سدها، حفاظت از حریم و بستر رودخانه ها و همچنین اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب، اجرا شده است.

  عمومی
  15 بهمن 1402

آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بخشهایی از مسیل کال پسته بجنورد

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی ساماندهی بخشهایی از مسیل کال پسته شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در محدوده محله جوادیه با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان آغاز شد.

  عمومی
  15 بهمن 1402

مدیریت منابع آب خراسان شمالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی

پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در محدوده استان خراسان شمالی طرح قابل توجهی برای مدیریت منابع آب اجرا نشده بود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، طرحهای قابل توجه و متعدد زیربنایی عمرانی و اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی برای مدیریت منابع آب اجرا شده است.

  عمومی
  14 بهمن 1402

هشدار سیلاب و مخاطرات جوی در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران، استانداری خراسان شمالی و اداره کل هواشناسی استان با صدور اطلاعیه و هشدار نارنجی، نسبت به وقوع سیلاب و مخاطرات جوی طی 24 ساعت آینده در استان خراسان شمالی هشدار داده و از مردم خواسته اند از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه ها و مسیلها بپرهیزند.

  عمومی
  12 بهمن 1402

149 حلقه چاه غیرمجاز آب در خراسان شمالی بسته شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 149 حلقه چاه غیرمجاز آب از ابتدای سال جاری در استان بسته شده است.

  عمومی
  12 بهمن 1402

39 میلیون متر مکعب آب مصارف مختلف خراسان شمالی از سدها تامین شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از تامین و تحویل حدود 39 میلیون متر مکعب آب از سدهای این استان برای مصارف شرب و بهداشت، کشاورزی و صنایع استان طی ده ماه گذشته از سال جاری خبر داد.

  عمومی
  11 بهمن 1402

فجر انقلاب اسلامی؛ گزارش رادیویی مدیرعامل از دستاوردهای شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور در مرکز صداوسیمای استان و برنامه رادیویی، گزارش دستاوردهای مدیریت منابع آب استان پس از پیروز انقلاب اسلامی را ارایه کرد.

  عمومی
  10 بهمن 1402

113 میلیارد تومان اعتبار جدید برای تکمیل سدهای خراسان شمالی اختصاص یافت

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از اختصاص و ابلاغ حدود 113 میلیارد تومان اعتبار جدید طی دوماه اخیر برای تکمیل عملیات اجرایی سدهای گلمندره، دربند، بش قارداش و علاج بخشی بیدواز خبر داد.

  عمومی
  10 بهمن 1402

نشستهای آموزشی نجات آب برای همه معلمان رابط خراسان شمالی برگزار شد

نشست‌های آموزشی طرح دانش آموزی نجات آب برای همه معلمان رابط آموزشگاههای دوره اول متوسطه خراسان شمالی به منظور آشنایی با اهداف و روند اجرایی این طرح در سال تحصیلی 1403- 1402 به تفکیک شهرستانها و مناطق آموزشی استان برگزار شد.

  عمومی
  9 بهمن 1402

گزارش عملکرد شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در همایش تبیینی «عملکرد امیدآفرین»

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی چکیده‌ای از مهمترین فعالیتها و اقدامات این شرکت را در همایش تبیینی «عملکرد امیدآفرین» با حضور استاندار و مدیران ارشد استان، بیان کرد.

  عمومی
  1 بهمن 1402

برگزار شد: دیدار مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در نماز جمعه بجنورد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان بجنورد مورخ 29 دیماه در محل برگزاری نماز جمعه مرکز این استان در میز ارتباط مردمی، پاسخگوی مراجعان بود.

  عمومی
  30 دی 1402

ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در نماز جمعه این هفته بجنورد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی روز جمعه این هفته همزمان با مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه مورخ 29 دی ماه در محل برگزاری نماز جمعه مرکز این استان ارتباط مردمی خواهد داشت.

  عمومی
  28 دی 1402

نشست آموزشی طرح داناب برای نمایندگان آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزار شد

نشست آموزشی نمایندگان مناطق اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی به منظور آشنایی با اهداف و روند اجرایی طرح دانش آموزی نجات آب (داناب) در سال تحصیلی 1403-1402 در محل شرکت آب منطقه‌ای برگزار شد.

  عمومی
  18 دی 1402

بازدید دادستان بجنورد از روند بازگشایی مسیل کال پسته

دادستان بجنورد قبل از آغاز ساعت کاری دستگاههای اجرایی در روز دوشنبه، همراه با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از روند اجرایی بازگشایی و رفع تصرفات انتهای مسیل کال پسته در شمال شرق این شهر بازدید و از اقدامات انجام شده تشکر کرد.

  عمومی
  4 دی 1402

بازدید مسئولان قضایی و اجرایی استان از بازگشایی مسیلهای بجنورد

رییس کل دادگستری استان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، دادستان مرکز استان، فرماندار بجنورد و شهردار بجنورد از اقدامات شرکت آب منطقه ای استان برای لایروبی و بازگشایی مسیلهای ورودی و خروجی شهر بجنورد بازدید کردند.

  عمومی
  17 دی 1402

گرامیداشت خجسته زادروز حضرت فاطمه (س) و روز زن در شرکت

همزمان با خجسته زاد روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به منظور گرامیداشت این مناسبت که در تقویم رسمی کشور به روز زن، شناخته می‌شود، نشستی با حضور بانوان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار و زحمات و تلاشهای آنها در پیشبرد برنامه‌های این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.

  عمومی
  12 دی 1402

عملکرد برتر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در تجهیز نقاط تحویل آب

شرکت مدیریت منابع آب ایران با ابلاغ گزارشی، اعلام کرد: بر اساس ارزیابی و مقایسه انجام شده، به ترتیب شرکتهای آب منطقه‌ای بوشهر و خراسان شمالی با کسب بیشترین امتیازات در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور، بهترین عملکرد را در طرح تجهیز نقاط تحویل آب سطحی در سال 1401، به خود اختصاص داده اند.

  عمومی
  4 دی 1402

اعزام همکاران شرکت همراه با کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب

شماری از همکاران شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همراه با خانواده‌هایشان در قالب کاروان راهیان نور و پیشرفت کارمندان دستگاه های اجرایی استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

  عمومی
  2 دی 1402

نشست مطالبه‌گری دانشجویی با موضوع سیلاب در بجنورد برگزار شد

نشست مطالبه‌گری دانشجویی با محوریت موضوع مدیریت سیلاب در شهر بجنورد با حضور جمعی از دانشجویان مرکز خراسان شمالی روز پنجشنبه برگزار شد.

  عمومی
  30 آذر 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 30 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 15
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 760
 • بازدید دیروز : 2,463
 • کل بازدید : 4,770,180
 • آخرین به روزرسانی : 7 اسفند 1402 11:21:07
 • شناسه IP شما : 44.210.77.73

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :